Úvod

Deutsch Polski Česky English

Vaša pozícia: Home » Rakúsko » Úvod

Úvod

Na týchto webových stránkach nájde turista predovšetkým fotografie - celkovo systém www.cdfoto.net ponúka ca 5000 fotografií, k tomu základné informácie o možnostiach ubytovania, občerstvenia a stravovania v Rakúsku
, resp. aj v okolitých krajinách ako aj informácie o možnostiach nakupovania (vrátane suvenírov). Pre skupiny turistov ponúkame možnosť rezervácie ubytovania a stravovania v reštaurácií. Taktiež je možná dodávka CD s viac ako 1000 fotografiami z Rakúska s dôrazom na svetové kultúrne dedičstvo UNESCO Wachau a Neusiedl (resp. Burgenland a Dolné Rakúsko - viď ukážky ako fotoilustrácie tejto webstránky), ktoré Vám predstavia atraktívne regióny Rakúska a umožnia lepšie organizovať Váš pobyt v tejto krajine. Fotografie na CD Vás presvedčia, že  v Rakúsku sú zaujímavé a pekné nielen Alpy...  Nájdete tu aj prehľad známych pamätihodností a atrakcií v Rakúsku - Naj 10 atrakcií.
 Návrhy na prezentáciu ďalších firiem orientovaných na cestovný ruch na tejto webstránke sú vítané. Firmy so sídlom v chránenej oblasti svetového dedičstva UNESCO (Wachau, Neusiedl, Salzburg, Graz, Hallstatt-Dachstein, Salzkammergut atď.) obdržia zľavu 50%, čo platí aj pre firmy ponúkajúce prostredie priateľské deťom, seniorom, bezbariérové alebo nefajčiarske prostredie.  
                                                                                                                      Ing. Peter Nemeček
 

Hľadanie v katalógu Cdfoto.net:
 

Sponzorované odkazy:

 

Naše video-tipy: Atrakcie v Rakúsku
 

Melk

Krems

Neusiedl Eisenstadt
Doporučenie webstránky priateľom

 

  


Všetky práva vyhradené
Nie je povolené použitie fotografií na tejto webstránke pre obchodné účely. Pri podobnom zámere kontaktujte prosím za účelom dohodnutia podmienok autora  Ing. Petra Nemečka, e-mail: ginko@r3.roburnet.sk , alebo Tel./Fax: +00421-2-65312639. V prípade potreby môžem dodať niektoré fotografie v kvalite SQ1:
1024 x 768 pixelov, resp. v kvalite HQ: 2048 x 1536 pixelov. Vaše otázky a pripomienky sú vítané.
 

Copyright © 2004 GINKO PRO, Bratislava